HAGSTROM | Akustické kytary
HAGSTROM

Akustické kytary

Hagstrom akustické kytary

Když si vzpomenete na švédskou Dalarnu, nemůžete nevzpomenout na švédské tradice, umění a řemesla, švédské léto a samozřejmě na Hagstrom. Nové akustické kytary Hagstrom jsou inspirovány tradicí a řemeslnou kulturou Dalarny, která vždy inspirovala tento region, ve kterém v roce 1925 založil svoji firmu Albin Hagstrom. To je důvod, proč se nové akustické kytary Hagstrom jmenují Dalarna – reflektují tradici a historii Hagstromu.

Tyto akustické modely jsou, Siljan, Mora, Elfdalia and Dalarna

Každý model byl vyvinut, aby poskytoval unikátní tón. V tom nám pomáhá ruční výběr těch nejlepších materiálů. Z nich potom vznikají tak klasické a oblíbené tvary jako jsou Dreadnaught, Grand Auditorium nebo Concert. Pro všechny akustické modely Hagstrom je společné, že mají hmatníky a kobylky z materiálu Resinator.

Resinator vlastně násobí akustickou odezvu nástrojů, což v souhrnu znamená neskutečně čistý a konkrétní tón kdekoliv na hmatníku. Resinator je prostě špičkový zvukový materiál pro akustické kytary. Unikátní a speciální materiály se v těchto kytarách snoubí s tradičním designem hlavy Hagstrom a jedinečnou ladicí mechanikou. Vše dohromady dává nesmrtelný design, který plně odpovídá švédským tradičním řemeslem regionu Dalarna.


ARCHIV PRODUKTŮ