VOX | Continental Harmonica Type 1 | Continental Harmonica

Continental Harmonica Type 1

Continental Harmonica Type-1

Představujeme vůbec první sérii foukacích harmonik VOX – nová kolekce nástrojů s autentickým rockovým drivem!

Vybrat si lze ze dvou modelů s jedinečným stylem.

VOX je pyšný, že může představit svou vůbec první sérii foukacích harmonik. Ty vznikly díky spolupráci se SUZUKI MUSICAL INST. MFG. CO., LTD., a potkávají se v nich rockový duch VOX s osvědčeným a nadčasovým designem SUZUKI. Tahle série převzala jméno Continental po ikonických varhanech VOX a nabízí dva modely: Continental Type-1 a Continental Type-2. Tyhle foukací harmoniky jsou ideální prakticky do každého stylu od agresivního garážového rocku po melodické balady.

Agresivní Continental Type-1 v barvě britské zelené

Type-1 je standardní harmonika s deseti otvory, která je naladěna tak, aby dávala důraz na resonanci akordů a je ideální pro bluesové a rockové hráče, kteří používají klasickou rytmizující techniku. Tělo harmoniky je vyrobeno z kombinace přírodních dřevěných vláken a pryskyřice, které poskytují vřelý zvuk dřeva a také excelentní odolnost. Ozvučnicové otvory na zadní straně a na bocích vylepšují resonanci celé harmoniky a do zvuku přidává říznost a pocit. Tradiční britská zeleň vyjadřuje klasický rockový duch aparátů VOX.

Spolupráce se SUZUKI

Harmoniky VOX Continental jsou výsledkem spolupráce se SUZUKI, úctyhodným výrobcem harmonik, který byl založen před více než 60 lety. Pokud je na nástroji nápis „MADE BY SUZUKI, JAPAN“, je to zárukou kvality, kterou od SUZUKI očekáváte. SUZUKI je přední světový výrobce, který si vysloužil plnou důvěru muzikantů po celém světě.

Celá řada příslušenství pro lepší zážitek

Protože se u harmoniky předpokládá, že si ji budete chtít brát kamkoli sebou, dodává se i s plastovým pouzdrem VOX. Vedle speciálního pouzdra se Continental rovněž dodává s notami pro klasické skladby Beatles „Love Me Do“ a „From Me to You“, a také s čistícím hadříkem ozdobeným logem VOX. Tohle je opravdu speciální balení s rockovou autenticitou, kterou umí poskytnout jen VOX.

Specifikace:

  • Ladění: 10 otvorů; 20 not, hlavní 4 stupnice (C, D, G, A)
  • Plášť: potažená nerezová ocel
  • Hřeben: kompozit dřevo/pryskyřice
  • Rozměry: 100 x 27 x 18 mm
  • Hmotnost 66,5 g
  • Dodává se s: plastové pouzdro, originální čistící hadřík VOX, manuál (s notami Beatles)

Cena

Dostupnost


VCH-1-C

MO cena:
1.530 Kč /
59,00 €
ANO      

VCH-1-D

MO cena:
1.530 Kč /
59,00 €
ANO      

VCH-1-G

MO cena:
1.530 Kč /
59,00 €
ANO      

VCH-1-A

MO cena:
1.530 Kč /
59,00 €
ANO      

Ceník ve formátu PDF ke stažení: Ceník VOX