ASHDOWN | Drive Plus | Pedály Ashdown

Drive Plus

Drive Plus

Drive Plus pedál s true bypass obvodem

Poté, co byla v Ashdown obci velká poptávka po zkreslení pro moderní basisty, zkonstruovali jsme Drive Plus, pedál o síle podněcující strach v srdcích těch nejšpinavějších kytarových rifů. Tenhle efekt poskytne našim tenkostrunným bratrům látku k přemýšlení.

Dvojnásobná špína

Drive Plus je schopný upravit basový zvuk od jemného vrnění až po high gain masakr. Můžete nastavovat zkreslení na nižší i vyšší frekvence samostatně, takže můžete zfuzzovat vyšší frekvence a spodky nechat čisté, nebo naopak. Tahle vlastnost vám umožní vytvořit jedinečné zkreslené tóny, které uchovají základní tóny, kterou jsou potřeba pro výsledný mix. Zjistili jsme, že nejlepší výsledky vznikají tím, že se na různá frekvenční pásma použijí různé typy zkreslení.

Ovládání Drive nastavuje úroveň zkreslení, Distortion Tone nastavuje charakter a Distortion Level upravuje poměr zefektovaného a čistého basového signálu.

Nastavení hlasitosti

Ať už používáte aktivní nebo pasivní baskytaru, díky Ashdown VU metru v kombinaci se vstupní hlasitostí můžete snadno najít tu správnou hladinu hlasitosti, která vám zaručí ten nejlepší vstupní i výstupní tón – ať už hrajete na jakýkoliv nástroj.

Stvořen na cesty

Známe strasti živých koncertů a proto naše pedály děláme tak, aby byly odolné a vydržely vše, co je na turné může potkat. Kovové uložení, špičkové ovladače a spínače, zapuštěné knoby a zábrany, které chrání obrazovky a VU metr.

True Bypass spínač

Nehrajeme si s vaším tónem. Pedály Ashdown jsou vybaveny spínáním true bypass pro nulové zkreslení vašeho vstupního signálu, když efekt nepoužíváte. Výstupní hlasitost vám umožňuje nastavit dokonalý poměr mezi zefektovaným a true bypass tónem.

Technická specifikace

  • Napájení: 9V baterie, 9V DC adaptér, středni pin negativní
  • Vstup: 470 kΩ, úroveň signálu -10 dBv až O dBv výstup
  • Výstup: 1 kΩ, úroveň signálu stejná jako na vstupu

Cena

Dostupnost


Drive Plus

MO cena:
2.790 Kč /
109,00 €
17.11.2018      

Ceník ve formátu PDF ke stažení: Ceník ASHDOWN