DV MARK | DV 112 Plus | Kabinety DV MARK

DV 112 Plus

DV 112 PLUS

Série kabinetů DV Neoclassic je vybavena superlehkými neodymovými magnety vyrobenými firmou DV Mark. Tyhle inovativní reproduktory jsou výsledkem tvrdé práce a mnoha hodin testování a výsledkem jsou reproduktory s netradičním tonálním charakterem pro neodymy – mají totiž charakter klasických reproduktorů.

DV 112 Plus je osazen jedním 12“ reproduktorem Neoclassic v širokém kabinetu, který nabízí plný a vyvážený zvuk. Konstrukce s uzavřenou zadní stěnou poskytuje vřelost, čistotu a pozoruhodný průraz basových frekvencí aniž by zněly jako z krabice.

Kabinet lze zkombinovat s kteroukoliv hlavou DV Mark (nebo jakýmkoli zesilovačem, který používáte) díky tomu, že pojme výkon až 150W. Zvládne tedy i ty nejsilnější zesilovače. Stejně jako ostatní kabinety DV Mark je superlehký a snadno přenosný, váží pouhých 11,1 kg.

Klasický zvuk v širokém kabinetu

Díky uzavřené zadní stěně a konstrukci naležato poskytuje tento 1x12“ kabinet nejen úžasnou vřelost a čistotu, ale i plnou a vyváženou odezvu a pozoruhodný průraz basových frekvencí.
Reproduktory DV Neoclassic poskytují klasický tón s pocitem a tonální odezvou, kterou znají kytaristé po celém světě.

Přenosnost a úžasný poměr výkon/hmotnost

Stejně jako ostatní kabinety DV Mark, i DV 112 Plus je lehce přenosný a je to ideální volba pro váš zesilovač nebo i jako další reprobox k vašemu kombu. Díky konstrukci naležato, 150W výkonu a nízké hmotnosti (11,1 kg) je tento kabinet ideální volbou nejen pro malé kluby a zkušebny, ale i pro středně velká pódia.

Důraz na detail

Od koženého madla a rohů po ty nejmenší detaily, tyhle kabinety jsou dokonale zpracované – nesou pečet kvality, kterou lze očekávat jen od těch nejlepších řemeslníků.

Specifikace:

Reproduktor: 1x12“ Neoclassic DV Mark
Výkon: 150W RMS (AES Standard)
Impedance: 8 ohmů
Kabinet: uzavřená zadní stěna
Rozměry: 58 x 45 x 36 cm (Š x V x H)
Hmotnost: 11,1 kg


Cena

Dostupnost


DV 112 Plus

MO cena:
9.290 Kč /
359,00 €
ANO      

Ceník ve formátu PDF ke stažení: Ceník DV MARK