DV MARK | DV MICRO 50 II | Zesilovače DV MARK

DV MICRO 50 II

DV MICRO 50 II

Stejně jako se nám to podařilo v basovém světě, i na kytarovém trhu jsme byli první, kdo přišel s lehkým, přenosným, výkonným a skvěle znějícím zesilovačem. Díky obrovskému úspěchu hlav DV Micro a DV Little jsme přidali spoust nových modelů a vytvořili jsme úplně novou sérii, ve které si každý kytarista najde zesilovač, který se hodí k jeho potřebám a jeho hudebnímu stylu.

Tak jako v předchozí hlavě DV Micro 50, která se tak dobře prodávala, i nová DV Micro 50 II je vybavena uživatelsky přátelským a efektivním ovládáním dvou kanálů, vestavěným reverbem, sluchátkovým výstupem, Aux vstupem a Duálním spínačem napětí 120V/240V. také jsme udělali několik vylepšení, včetně efektové smyčky a nové konstrukce kanálu Lead. Je skoro k neuvěření, že se tolik prvků vešlo do tak ultra malé hlavy!

Nový standard pro ultra přenosné aparáty se skvělým zvukem

DV Micro 50 II je, stejně jako ostatní hlavy DV Micro, super lehký, ultra malý a skvěle přenosný, neboť váží pouhých 1,9 kg. Navazuje tak na obrovský úspěch DV Micro 50 – zesilovače DV Micro a DV Little byly první, které na kytarovém trhu představovaly takový typ výrobku, znamenající nový standard pro ultra přenosné a skvěle hrající aparáty.

Vestavěný reverb a efektová smyčka

DV Micro 50 II je vybaven vestavěným reverbem s vřelým a lahodným zvukem. Je tu také efektová smyčka, která umožňuje připojit vaše oblíbené efekty a multiefekty.

MPT – Mark Proprietary Technology

Marco De Virgiliis v DV Marku investoval spoustu zdrojů do R&D, aby vyvinul vlastní koncový zesilovač, který bude respektovat a oslavovat tón vašeho nástroje. Koncový zesilovač v DV Micro 50 II vám dává rychlejší attack, vylepšenou dynamickou odezvu a vřelý a přirozený, muzikální tón.

Aux vstup a sluchátkový výstup

DV Micro 50 II je rovněž vybaven sluchátkovým výstupem a Aux vstupem pro iPod nebo MP3 přehrávač, takže můžete cvičit prakticky kdekoliv a kdykoliv se vám zachce.

Duální spínač napětí 120V/240V

Tenhle zesilovač má rovněž duální spínač napětí 120V/240V, který umožňuje používat zesilovač v zemích s různým napětím v síti, aniž byste si museli nosit vlastní externí konvertor!

Specifikace:

Výstupní výkon: 50W @ 8ohm / 60W @ 4ohm
Preamp: Solid State
Power Amp: MPT (Mark Proprietary Technology)
Kanály: dva (čistý / sólový)

Ovládání (čistý kanál): hlasitost, EQ: basy, středy, výšky
Ovládání (sólový kanál): hlasitost, drive, EQ: basy, výšky

Efekt: Reverb

Výstup na reproduktory: minimální zátěž 4 ohmy

Další prvky:

Footswitch vstup pro přepínač kanálů
AUX vstup
Sluchátkový výstup
Efektová smyčka
Duální přepínač napětí 120V/240V

Rozměry (Š/V/H):
20 cm / 7 cm / 22.1 cm

Hmotnost: 1.9 Kg


Cena

Dostupnost


DV Micro 50 II

MO cena:
7.790 Kč /
299,00 €
ANO      

DV Micro 50

- distribuce ukončena

Ceník ve formátu PDF ke stažení: Ceník DV MARK

Příslušenství


Manuály

Uživatelský manuál