HAGSTROM | Elektrické kytary
HAGSTROM

Elektrické kytary

Hagstrom elektrické kytary

Kytary Hagstrom se dají rozdělit do tří základních sérií - Northen, Vintage a Ultralux. Každá z nich je speciálně vyvíjena, aby nabídla unikátní vlastnosti a vyhověla tak požadavkům různých hráčů a různých technických stylů.

Vintage série:

Základem jsou klasické "Vintage" kytary Hagstrom z dob minulých. Tyto nové nástroje mají stejný profil krku a disponují stejnými vlastnostmi, které v minulosti přitáhly pozornost mnoha světových muzikantů.

Ultralux série:

Ultra tenké a ultra rychlé kytary! Kytary ze série Ultralux byly postaveny pro moderní hráče – poskytují jim ultra tenký krk a dokonalý komfort při hře, stejně jako pohodlnou přístupnost po celém hmatníku.

Northen série:

Vyrábí se kompletně v Evropě. Každý detail kytar ze série Northen byl vyladěn tak, aby kytara poskytovala špičkový tón, neopakovatelný vzhled a nekonečnou hratelnost. Northen série chytne za srdce každého hráče, který požaduje ten nejlepší nástroj s nejlepším zvukem. Je to série, která byla vyvíjena a je stavěna s jedinným cílem: poskytnout muzikantům nového společníka na cestu životem.


ARCHIV PRODUKTŮ