DV MARK | Frank Gambale Combo 121 | Komba DV MARK

Frank Gambale Combo 121

FGC 121 Frank Gambale signature

Energii, charakter a virtuozitu Franka Gambaleho poznáte na první poslech. Pokud o tom ještě nevíte, zajděte si na jeho koncert a uvidíte jeho neskutečnou techniku hry arpeggií, která je třídou sama o sobě – přestože se ho tolik kytaristů snaží napodobovat.

Po úspěchu komba Frank Gambale 112 jsme společně s Frankem vyvinuli nové FGC 121 Frank Gambale signature kombo.

Je vybaveno dvěma nezávislými kanály se samostatnou vstupní hlasitostí a nastavením EQ, díky nimž si nastavíte svůj oblíbený zvuk od extrémně čistého až po vysoce zkreslený.

Díky profesionálnímu 120W silnému solid state koncovému zesilovači dostanete čistý tón při jakékoliv hlasitosti, zároveň je zvuk neskutečně vřelý a bez zkreslení.Pro crunch nebo opravdové zkreslení přidáte gain na sólovém kanálu. FGC 121 vám poskytne klasický tón, dynamickou odezvu a vřelý a přirozený zvuk. Efektová smyčka PRE OUT/AMP IN vám umožní připojit externí pedály a efekty. Zkosená konstrukce tohoto komba pomáhá dostat zvuk z aparátu do širšího pásma, než je tomu u klasických aparátů s rovnou konstrukcí. Umístění reproduktoru pod úhlem vám umožní se lépe slyšet na pódiu. Elegantní černobílý vzhled je poznávacím znamením aparátů Franka Gambaleho a ukazuje to, jak Frankovi záleží nejen na zvuku ale i na designu, osobnost aparátu nejen slyšíte, ale i vidíte! Přepínač napětí 120V/240V umožňuje používat aparát v zemích s různým napětím v síti.

MPT (Mark Proprietary Technology) – Marco DeVirgiliis investoval spoustu zdrojů do R&D oddělení, aby vyvinul vlastní technologii zesilovače, která by respektovala a oslavovala zvuk vašeho nástroje.

Technická specifikace:

Výkon: 120W/8 ohm
Preamp: Solid State
Koncový zesilovač: MPT (Mark Proprietary Technology)  
Kanály: 2 (čistý a sólový)
Potenciometry (každý kanál): Gain, Basy, Středy, Výšky, Presence, Master
Efekt: Reverb
Reproduktor: 1 x 12” DV Mark Custom, 8 ohm
Výkon reproduktoru: 150 W RMS (AES Standard)
Další vybavení:
Vstup pro footswitch pro přepínání kanálů a reverbu
Efektová smyčka
Přepínač napětí 120V/240V
Rozměry: 477 x 490 x 303 mm (š x v x h)
Hmotnost: 10,6 kg


Cena

Dostupnost


Frank Gambale Combo 121

MO cena:
15.590 Kč /
599,00 €
      Na dotaz

Ceník ve formátu PDF ke stažení: Ceník DV MARK