ASHDOWN | Funk Face | Pedály Ashdown

Funk Face

SZ Funk Face Twin Dynamic Filter Pedal

Stuart Zender Signature Auto-Wah Pedal with Variable Valve Drive

Stuart Zender, považovaný za jednoho z nejlepších britských basistů všech dob, je nejznámější jako zakládající člen a původní baskytarista funkové kapely Jamiroquai.

Ashdown Stuart Zender Funk Face je speciální basový dvojitý dynamický filter, který je ideální pro všechny ty jedinečné basové patterny typu Virtual Insanity.

Funková basa naplno

Jednoduše rozvržené ovládání Funk Face se třemi knoby a dvěma spínači je ideální pro chvíle, kdy nastane potřeba hrát funky.

Otočné ovládání Sensitivity umožňuje hráči nastavit přesnou odezvu efektu, zatímco knob Output nastavuje hladinu zefektovaného tónu. Vše závisí i na vašem stylu hry, ataku a dynamice, ale nastavením hladiny efektu a citlivosti lze dosáhnout celé škály zvuků od lehkého filtru až po plný auto wah.

Lampové zkreslení

Spínač Valve spouští zkreslení, které je poháněno elektronkou 12AX7 a které obohacuje zvuk o harmonické tóny. Druhý spínač Wah spouští samotný filtr.

Strategicky umístění spínač na boční stěně pedálu umožňuje hráči rozhodnout, zda se lampový overdrive přidá před zkreslením zvuku filtrem nebo po něm, což dodává další zvukové možnosti.

Opravdový bypass pro opravdový zvuk

SZ Funk Face je vybaven true bypass přepínáním, které zajišťuje, že vypnutý efekt nebude mít na průchozí signál žádný vliv. Hlasitost Output umožňuje nastavit ideální poměr mezi zefektovaným a čistým signálem a efektivně pracuje jako boost čistého zvuku, když je vypnutý spínač Wah. Lehce tak posílí ve chvíli, kdy je potřeba trochu přidat signálu.

Dokonalý na cesty

Na zadní straně pedálu najdeme jen jackový vstup a výstup. Tenhle 18 V pedál jse schopen fungovat i s 9 V adaptérem, ale doporučujeme 18 V.

SZ Funk Face je uložen v kovovém šasi se špičkovými komponenty, ovladači a spínači, a vydrží tak obtížnější podmínky na turné.

Specifikace:

Napájení: 18 V externí zdroj
Lampa: 12AX7 
Rozměry 36 x 113 x 120 mm
Hmotnost 1,5 kg


Cena

Dostupnost


Funk Face

MO cena:
8.190 Kč /
319,00 €
ANO      

Ceník ve formátu PDF ke stažení: Ceník ASHDOWN