SM PRO AUDIO | IN5E | Mix a nahrávání

IN5E

IN5E

USB Audio rozhraní a samostatný mix

IN5E zastane práci široké palety aplikací v domácím při projekčním studiu. Je vhodné pro smíchání různých analogových audio signálů do vysoce kvalitního, nahrávacího výstupního kanálu ve vysoce kvalitním analogovém formátu s nízkým šumem. Navíc tahle jednotka pracuje jako všestranný mixer monitorů pro až 12 sledovaných kanálů.

Mnoho uživatelů přivítá nabídku konektivity. 3 symetrické mikrofonní vstupy se zapínatelným fantomovým napájením, peak diody a ovládání gainu lze nalézt na předním panelu (u těchto kanálů tři možnosti na výběr). 4 přídavné mono (2 x stereo) linkové vstupy, 1 x stereo vstup, jsou tu také CD nebo Phono vstupy s RIAA EQ a kontrolou hladiny. Tohle je skvělá zpráva pro DJ domácí audiofily, kteří chtějí zdigitalizovat svoje vinyly a hodit je do PC!

TST3 připojení

Tohle připojení je unikátní. Dohromady s Violet Audio, Audio/LAN, tohle připojení pomáhá odeslat tři mikrofonní signály (i když jsou fantomově napájené) jedním standardním CAT5 kabelem. Propojte IN5E s novým TST3: je to deska vstupních konektorů, která se dá připevnit i na zeď. Má tři kombinované audio vstupy  na předním panelu a standardní CAT5 Ethernet výstupní konektor nazadním panelu.

Další informace naleznete zde: www.violetaudio.com

Dual Bus Mixer

Každý kanál na IN5E může být přepnut a přesměrován do monitoru nebo nahrávacího výstupu nebo také do USB portu. Perfektní pro eliminaci latence, když nahráváte stopy přímo do počítače. Tenhle speciální „Direct Recording Mode“ umožňuje uživateli jednoduše mít některé vstupy přesměrovány jen do monitorů a jiné poslat do „nahrávacích výstupů“ s vysoce kvalitní analogovou věrností. Je to tak jednoduché jako zmáčknout knoflík!

USB připojení

USB I/O na zadním panelu vytváří z IN5E počítačové nahrávací rozhraní. Protože je to USB rozhraní, není třeba komplikovaně instalovat drivery. Pokud máte Mac, můžete IN5E spustit s Core Audio drivery. Když ho připojíte do počítače s Windows, doporučujeme nainstalovat ASIO drivery. Freeware ASIO4all poskytuje nízkolatenční drivery pro systémy Windows a můžete si je stáhnout zde: www.asio4all.com

IN5E Specifikace

  • 3 x E series mikrofonní předzesilovače s fantomovým napájením
  • 1 x Turn-Table, CD vstupy se zapínatelným RIAA EQ
  • 2 x Stereo linkové vstupy
  • 3 x možnost připojení
  • 2 x sluchátková monitoringové zesilovače
  • Cat5 vstup (kompatibilní s Violet Audio TST3)
  • USB I/O (PC a MAC)
  • 24bit / 48khz AD/DA

Cena

Dostupnost


IN5E

MO cena:
5.290 Kč /
189,00 €
ANO