ASHDOWN | LoMenzo HyperDrive | Pedály Ashdown

LoMenzo HyperDrive

LoMenzo HyperDrive

Jedinečné basové zkreslení

Efekt vznikl ve spolupráci s hard rockovou basovou legendou Jamesem Lomenzem. Lomenzo Hyper Drive čerpá z 30-ti leté Jamesovy kariéry, kdy ho bylo vidět v Black Label Society Zakka Wyldea, s David Lee Rothem, Ozzy Osbournem, Slash’s Snake Pit, White Lion a Megadeth.

Get Hyper

Aby šlo vytvořit ohnivý overdrive, který Jamesovi tak sedí, drive sekce v Hyper Drive je vše jen ne obyčejná. Z basového signálu jsou oddělena středová frekvenční pásma a zkreslení je aplikováno jen na tyto frekvence, čímž se vytvoří jedinečné overdrivové zabarvení, zatímco výšky a basy zůstávají nedotčené. Středy lze ale nakroutit od decentní vrčení až po plnohodnotné zkreslení. Můžete si nastavit frekvenční rozpětí, které bude sedět vašemu stylu a díky ovládání mixu můžete ideálně přimíchat originální nezkreslený signál zpět do mixu.

Nastavení hlasitosti

Ať už používáte aktivní nebo pasivní baskytaru, díky Ashdown VU metru v kombinaci se vstupní hlasitostí můžete snadno najít tu správnou hladinu hlasitosti, která vám zaručí ten nejlepší vstupní i výstupní tón – ať už hrajete na jakýkoliv nástroj.

Stvořen na cesty

Známe strasti živých koncertů a proto naše pedály děláme tak, aby byly odolné a vydržely vše, co je na turné může potkat. Kovové uložení, špičkové ovladače a spínače, zapuštěné knoby a zábrany, které chrání obrazovky a VU metr.

True Bypass spínač

Nehrajeme si s vaším tónem. Pedály Ashdown jsou vybaveny spínáním true bypass pro nulové zkreslení vašeho vstupního signálu, když efekt nepoužíváte. Výstupní hlasitost vám umožňuje nastavit dokonalý poměr mezi zefektovaným a true bypass tónem.

Specifikace

  • Napájení: 9V baterie, 9V DC adaptér, středni pin negativní
  • Vstup: 470 kΩ, úroveň signálu -10 dBv až 0 dBv výstup
  • Výstup: 1 kΩ, úroveň signálu stejná jako na vstupu

Cena

Dostupnost


LoMenzo HyperDrive

MO cena:
3.590 Kč /
139,00 €
      Na dotaz

Ceník ve formátu PDF ke stažení: Ceník ASHDOWN