MARKBASS | Marcus Miller CMD 101 Micro 60 | Markbass komba

Marcus Miller CMD 101 Micro 60

Marcus  Miller CMD 101 Micro 60

1x10“ + tweeter, 60W

Tohle není jen obyčejný aparát na cvičení, neboť zvuková kvalita tohoto malého 60W silného komba je skutečně pozoruhodná. V Markbass prostě nejsme schopni vyrobit něco, co by neznělo dobře. Vždycky používáme nejlepší komponenty, abychom dosáhli plného a kulatého signature zvuku Markbass!
Tohle kombo je ideálbí pro malé akce nebo nahrávání a, díky symetrickému výstupu, ho můžete připojit i k mixu/PA a tím pádem ho piužívat jen jako malý osobní monitor. Mezi ovladači tohoto kompaktního aparátu najdeme hlasitost, 3 pásmový EQ, Aux In, výstup na sluchátka a vypínač reproduktoru.

Nízká hmotnost a přenosnost/skvělý zvuk

Tohle je jedno z nejkompaktnějších a nejlehčích (pouze 11,5 kg) komb na trhu a rozhodně je z nich nejhlasitější; poskytuje neskutečně nabasované spodky a ten nejkvalitnější zvuk ve své třídě, neboť víme, jak jsou všechny tyto vlastnosti důležité pro začátečníky i profesionály. Odteď můžete mít vynikající zvuk ve velmi kompaktním balení s tou nejlepší přenosností!

Jednoduché a efektivní ovládání

Jednoduchá a efektivní ovládací sekce je vybavena 3 pásmovým ekvalizérem, který vám poskytne velkou tonální svobodu, díky níž snadno nastavíte svůj zvuk.

Možnost dalšího reproboxu/XLR výstup

K Marcus Miller CMD 101 Micro 60 lze připojit ještě jeden 8 ohmový reprobox, díky kterému bude váš aparát hlasitější! Tohle prostě není jen hračka a určitě to také není jen cvičební aparát. Lze ho použít pro malé akce nebo do studia.  A díky symetrickému výstupu lze váš signál poslat do mixížního pultu/PA a aparát použít jako malý osobní monitor.

Sluchátkový výstup a Aux vstup

Sekce zesilovače je rovněž vybavena sluchátkovým výstupem a Aux vstupem pro externí zdroj zvuku, třeba váš iPod nebo MP3 přehrávač. Spínač na zadním panelu vypíná reproduktor, takže můžete cvičit kdykoli a kdekoli se vám zachce.

Technická specifikace:

Preamp: Solid State

Koncový zesilovač: Analog

Ovládání: Gain, Master

EQ: Basy +- 16 dB na 40 Hz, Středy +- 16 dB na 800 Hz, Výšky +- 16 dB na 6 kHzVýkon: 45 W RMS do 8 ohmů/60 W RMS do 4 ohmů

Další: Aux In, Sluchátkový výstup, symetrický XLR výstup, vypínač reproduktoru, výstup pro rozšiřující reprobox (min. 8 ohm)

Reproduktor: 1 x 10“ Markbass Custom

Impedance: 8 ohmů

Výkon reproduktoru: 200W

Frekvenční odezva: 45 Hz až 18 kHz

Frekvence crossoveru: 3,5 kHz

Rozměry: 37 x 33,4 x 36,6 cm (š x h x v)

Hmotnost: 11,5 kg


Cena

Dostupnost


Marcus Miller CMD 101 Micro 60

MO cena:
11.690 Kč /
449,00 €
ANO      

Ceník ve formátu PDF ke stažení: Ceník MARKBASS

Manuály

Uživatelský manuál