MARKBASS | Marcus Miller 104 CAB | Markbass kabinety

Marcus Miller 104 CAB

Marcus Miller 104 Cab

„Moje signature kabinety Markbass mají opravdu tlusté basy díky basreflexům umístěným na zadním panelu. Výšky jsou naopak nanejvýš konkrétní díky úplně novým, jednopalcovým „Voice Coil“ tweeterům. Jejich zkosený design mi umožňuje je používat jak ve standardní pozici, tak jako monitory, a umožňují mi se na podiu dokonale slyšet.“
—MARCUS MILLER—

Tenhle kabinet s bassreflexem na zadním panelu má plné, regulované basy a hladké a chřupavé výšky, které nejsou nikdy křiklavé nebo ostré. Pojme úctyhodných 800W a váží pouhých 22,2 kg. Je to nejlepší kabinet ve své třídě pro střední a velká podia díky svému zvuku, výkonu, přenosnosti a novému zkosenému designu. Jsme si jistí, že tento kabinet bude znamenat nový standard pro 4x10“ kabinety.

 

Výkon a hmotnost

Stejně jako všechny kabinety Markbass, i kabinety Marcus Miller Cab jsou osazeny ultralehkými neodymiovými reproduktory Markbass. Kabinet 104 Cab váží pouhých 22,2 kg a pojme výkon až 800W RMS.

Regulované basy a ultra konkrétní zvuk

Basreflexy na zadním panelu nabízí plné a regulované basy. A nový, speciální jednopalcový tweeter Voice Coil, použitý na těchto signature kabinetech, je zase velice konkrétní ve výškách a dokonalým přechodným attackem. Ideální pro jakýkoliv tón a techniku...slap, groovy, rychlé běhy stejně jako detailní, melodická hra.

Zkosený design

Zkosený design kabinetu umožňuje využít tyto kabinety jako monitory nebo i ve standardní vertikální pozici. Zkosená pozice je fantastická při aplikacích, kdy hráč využívá aparát pro vlastní potřebu a potřebuje se na podiu dokonale slyšet. Zvukař díky tomu má i lepší kontrolu nad PA zvukem, který jde do publika, a neruší ho přitom zvuk, přicházející z podia.

Ideální pro samostatné použití i pro stack

Tyto kabinety fungují skvěle samostatně, ale jsou výborné i pro stackování. 8 ohmové kabinety umožňují spoustu kombinací – 2 x 104 Cab, 2 x 102 Cab nebo mix 104 Cab a 102 Cab, to vše nabízí velkou všestrannost použití. Vezmete si jednu, když potřebujete jednu, a dvě, když potřebujete super stack pro největší akce a nejhlasitější kapely!

Specifikace:

Reproduktory: 4 x 10“

Tweeter: 1“ Voice Coil

Výkon (AES Standard): 800W RMS

Frekvence crossoveru: 3,5 kHz

Frekvenční odezva: 40 Hz – 20 kHz

Citlivost: 103 dB SPL

Impedance: 8 ohm

Bassreflex: vzadu

Rozměry: 59,4 x 48,1 x 66,3 cm (š x h x v)

Hmotnost: 22,2 kg

Vlastnosti výrobku se mohou měnit bez předchozího upozornění.


Cena

Dostupnost


Marcus Miller 104 Cab

MO cena:
24.690 Kč /
949,00 €
ANO      

Ceník ve formátu PDF ke stažení: Ceník MARKBASS