VOX | MV50 High Gain | Kytarové aparatury

MV50 High Gain

MV50 High Gain

Do série MV50 přibyly dva nové modely – MV50 High Gain a MV50 Boutique. Oba jsou osazeny elektronkami nové generace Nutube, a navíc přicházejí v úžasně lehkém balení, neboť váží pouhých 540 gramů. A poskytují neuvěřitelných 50W výkonu. Jak již jeho název naznačuje, MV50 High Gain je optimalizován pro high gain zvuky, zatímco MV50 Boutique v sobě obsahuje esenci legendárních boutique aparátů vyhledávaných kytaristy po celém světě. Díky dalším typům poskytuje série MV50 ještě větší možnosti a nezdá se, že by chtěla zpomalit.

Lampový zvuk Nutube funguje a prospívá

Série MV50 dosáhla na neuvěřitelně lehkou konstrukci díky použití elektronek Nutube a je v současné době dostupná ve třech modelech s rozdílnou zvukovou charakteristikou: AC, Clean a Rock. Každý model má úžasně silný zvuk, který byste od zesilovače takového vzhledu a hmotnosti nečekali. Tyhle kousky udivily kytaristy po celém světě. Teď byly do série přidány další dva typy: High Gain a Boutique. Plný feel, který je tak typický pro lampy, a který poskytuje i Nutube, je tu přítomen a funguje skvěle. Velká pozornost byla věnována také analogovému obvodu, který dokonale replikuje i komplexní funkci vakuových lamp. Mezi významné vlastnosti MV50 patří i rychlá odezva a velká dynamika.

MV50 High Gain – nadupaný a všestranný high gain zvuk

Pokud potřebujete high gain zvuk, který je v moderní hudbě nutností, MV50 High Gain je pro vás to pravé! Tenhle aparát vám poskytuje všestranný zvuk i díky spínači Mid Control, který posiluje nebo tlumí střední frekvence. Ideální pro ostrý zvuk s vytaženými basy a výškami, což se hodí pro rify nebo kytarová sóla!

Předzesilovač osazený revoluční novou lampou Nutube.

Nutube je revoluční nová lampa, která se od svého první představení v roce 2015 setkává s vynikajícími ohlasy a obdivem. Unikátní analogový předzesilovač u MV50 je vybaven právě touto lampou, takže dosahuje naprosto autentického zvuku, příznačného pro klasické lampové zesilovače. Naši inženýři dokázali z potenciálu této lampy vytěžit maximum a s její pomocí následně zkonstruovali tento miniaturní zesilovač. Svými rozměry je sice malý, ale svým zvukem patří naprosto rovnocenně do rodiny kvalitních lampových zesilovačů.

Nutube

Nutube pracuje podobně jako běžná triodová lampa. A stejně jako tradiční lampy také dokáže generovat charakteristické tónické přesahy. Díky aplikaci své vlastní jedinečné technologie zkrátka dokázala společnost Noritake Itron Corp., která je pobočným závodem Noritake Co. Ltd, vytvořit lampu s malými rozměry a nízkou spotřebou, která ovšem jinak svojí kvalitou může bez obav soupeřit s běžnými lampami.

Technická specifikace:

  • Vstupy/výstupy: 1 x vstup, 1 x výstup linka/sluchátka, 1 x výstup reprobox
  • Preamp: Nutube 6P1
  • Výstupní výkon: Max. 50W RMS do 4 ohmů, 25W RMS do 8 ohmů, 12,5W RMS do 16 ohmů
  • Napájení: AC adaptér DC19V
  • Spotřeba proudu: 3,43A
  • Rozměry (š x h v): 135 x 75 x 100 mm
  • Hmotnost: 540 g
  • Dodává se s: AC adaptér, napájecí kabel

 

Všechny názvy produktů, společností a standardní názvy jsou chráněny patentem jednotlivých vlastníků.

Vzhled a specifikace výrobků se mohou měnit bez předchozího upozornění.


Cena

Dostupnost


MV50 High Gain

MO cena:
5.950 Kč /
229,00 €
ANO      

Ceník ve formátu PDF ke stažení: Ceník VOX