ASHDOWN | NM2 | Pedály Ashdown

NM2

NM2

Nate Mendel Signature Double Distortion Pedal

Tento efekt byl od počátku vyvíjen a konstruován s basistou Natem Mendelem z Foo Fighters a je to unikátní profesionální duální zkreslení, které signál rozdvojuje do stereo aparátu pro větší zvukovou stěnu.

Zvuk do sterea

NM2 vezme signál z baskytary a rozdělí ho v sobě do dvou výstupů. Každý výstup poskytuje originální signál (na vstupní hlasitosti) plus vlastní individuální mix dvou oddělených a velmi odlišných typů zkreslení (jednoho pro každý výstup). Protože nezkreslený signál jde přímo ze vstup do výstupu a zkreslení se k němu přidává, výsledný zvuk je vždycky plný a dynamický, a efekt k němu přidává bohaté harmonické tóny. Pro použití se stereo aparátem lze každý výstup poslat do samostatného aparátu a individuálně nastavitelné basové overdrivy sepnuté In nebo Out pro Výstup 1, Výstup 2 nebo oba zároveň. Pro použití s jedním aparátem lze díky spínači 1+2 poslat oba efekty do výstupu 2.

Nastavení hlasitosti

Ať už používáte aktivní nebo pasivní baskytaru, díky Ashdown VU metru v kombinaci se vstupní hlasitostí můžete snadno najít tu správnou hladinu hlasitosti, která vám zaručí ten nejlepší vstupní i výstupní tón – ať už hrajete na jakýkoliv nástroj.

Stvořen na cesty

Známe strasti živých koncertů a proto naše pedály děláme tak, aby byly odolné a vydržely vše, co je na turné může potkat. Kovové uložení, špičkové ovladače a spínače, zapuštěné knoby a zábrany, které chrání obrazovky a VU měřáky.

True Bypass spínač

Nehrajeme si s vaším tónem. Pedály Ashdown jsou vybaveny spínáním true bypass pro nulové zkreslení vašeho vstupního signálu, když efekt nepoužíváte. Výstupní hlasitost vám umožňuje nastavit dokonalý poměr mezi zefektovaným a true bypass tónem.

Technická specifikace

  • Napájení: 9V baterie, 9V DC adaptér, středni pin negativní
  • Vstup: 470 kΩ, úroveň signálu -10 dBv až 0 dBv výstup
  • Výstup: 1 kΩ, úroveň signálu stejná jako na vstupu

Cena

Dostupnost


NM2

MO cena:
3.590 Kč /
139,00 €
      Na dotaz

Ceník ve formátu PDF ke stažení: Ceník ASHDOWN