ASHDOWN | OriginAL HD 1 | Zesilovače Ashdown

OriginAL HD-1

OriginAL HD-1 Head

300 Watt Bass Amplifier Head

Zesilovač OriginAL Head v sobě obsahuje vše, co patří k dobrému basovému aparátu. Tenhle lehký, přenosný a jednoduchý basový zesilovač bere Ashdown zpět k základům jeho tónu.

Na předním panelu najdeme spínač passive/active, kterým si zvolíme, zda hrajeme na nástroj s aktivní nebo pasivní elektronikou. Na další cestě signálu si hráč může nastavit vstupní hlasitost i za použití jedinečného VU měřiče Ashdown, který je hrdě usazen uprostřed celého zesilovače.

Jednoduchý ale nadupaný EQ

S optimální hladinou signálu se dostáváme k celé sadě vychytávek, kterými si upravíte svůj tón. Origin-AL je vybaven 5-pásmovým EQ, kterým lze ovládat klasické basy, středy a výšky, a k tomu navíc i nižší středy a vyšší středy. Navíc tu je spínač Shape, který upraví tón takovým způsobem, jakoby na grafickém ekvalizéru byl nastaven úsměv.

Totální konektivita

Ovladač Output reguluje výstupní hlasitost aparátu. K dispozici je DI výstup a nezávislá efektová smyčka v podobě FX Send a Return, která umožňuje aparátu nastavit čistou signálovou cestu bez výpadků.

Dokonalý aparát

Na zadním panelu najdeme sluchátkový výstup, díky němuž je tento zesilovač ideální i pro domácí tiché cvičení. Dva jackové výstupy do reproboxů (min 4 ohmy) poskytují flexibilní připojení celé řady kabinetů Ashdown.

Připraven na cesty

Origin-AL je malý ale bytelný zesilovač s odolným lakem na kovovém šasi. Se svou nízkou hmotností a kvalitními ovládacími prvky vám Origin vydrží celý život. Má nadstandardní 5 letou záruku a navíc je vybaven samoochranným napětím pro muzikanty, kteří hrají po celém světě. A navíc disponuje i větrákem, který se automaticky nastavuje podle teploty. Díky tomu je Origin-AL vhodný do studia i na cesty.

Specifikace

Výkon: 300 W
Napájení: 115 – 230 V
Výstup na reproboxy: 2 x jack
Aktivní vstup: impedance 3,9 Mohm, vstupní rozpětí 150 mV - 20 mV p-p
Pasivní vstup: impedance - 1 Mohm, vstupní rozpětí 150 mV - 10 V p-p
Linkový vstup: impedance 10 kOhm, vstupní rozpětí 300 mV - 40 V p-p
DI výstup: 600 Ohm symetrický, úroveň -20 dBu
Impedance: min 4 Ohmy
Signálový šum: lepší než 80 dB (EQ na nule)
EQ: basy +- 15 dB/100 Hz, nižší středy+- 15 dB/220 Hz, středy +- 15 dB/660 Hz, vyšší středy +- 15 dB/1,6 kHz, výšky +- 15 dB/7 kHz
Efektová smyčka - send: impedance 22 kOhm, úroveň 0 dBu nominální
Efektová smyčka - return: impedance 22 kOhm, úroveň 0 dBu nominální
Hmotnost: 2,4 kg


Cena

Dostupnost


OriginAL HD-1

MO cena:
8.990 Kč /
349,00 €
      Na dotaz

Ceník ve formátu PDF ke stažení: Ceník ASHDOWN