ASHDOWN | OriginAL Valve Pre DI | Pedály Ashdown

OriginAL Valve Pre-DI

OriginAL Valve Pre-DI Pedal

Se zesilovačem Origin-AL jsme se vrátili ke kořenům dobrého basového zvuku. A podobně jsme udělali i pedálový preamp Origin-AL Valve Pre-DI, do kterého jsme vložili elektronku a vytvořili jsme tak jedinečný předzesilovač.

Origin-AL neopakovatelně tvaruje basistův signál a zároveň nabízí lampový overdrive v jednom kompaktním efektovém pedálu. Z Origin-AL pedálu dostanete cokoli, křišťálově čistý zvuk i nabuzený overdrive.

Nastavení hlasitosti

Signál vašeho nástroje lze nastavovat mnoha způsoby. Spínač -3dB slouží k úpravě zvuku, když hrajete na nástroj s aktivní elektronikou. Když máte tohle nastaveno, dostane se signál do další fáze, kde jsou další parametry k nastavení. Třeba 5-pásmový ekvalizér s nastavením basů, nižších středů, středů, vyšších středů a výšek.

Lampový overdrive

Potenciometr Drive Gain umožňuje nastavit přesnou hladinu gainu, kterou potřebujete, zatímco Drive Level umožňuje nastavit, kolik overdrivu potřebujete. Oběma potenciometry si pak nastavíte přesný zvuk, ať už je to od lehce zkresleného, který lze používat stále, až po plný basový overdrive, který se hodí pro chvíle, kdy potřebujete vyniknout.Ať už si ale navolíte cokoliv, Valve Drive s elektronkou 12AX7 si lze zvolit pouhým sešlápnutím pedálu.

Showtime

Když přijde chvíle, kdy chcete opravdu zazářit, je tu spínač Showtime, který vytvaruje váš tón, pozvedne ty frekvence, které jsou nejvíce potřeba a vytvoří úsměv na pomyslném grafickém ekvalizéru.Potenciometr Output reguluje výstupní hlasitost pedálu. Na zadním panelu pedálu najdeme DI výstup, kterým lze odeslat signál do PA. Na předním panelu je užitečný spínač zemnění.

Ideální pro cvičení

Origin-AL pedál disponuje také užitečným výstupem na sluchátka, který umožňuje tiché cvičení během nočních session na hotelovém pokoji. Je tu i linkový vstup, kterým si do pedálu lze připojit externí zdroj zvuku a jamovat tak do oblíbených skladeb.

Specifikace:
Napájení: 18 V externí adaptér
EQ: basy, nižší středy, středy, vyšší středy, výšky
Zkreslení: Overdrive s lampou 12AX7


Cena

Dostupnost


OriginAL Valve Pre-DI

MO cena:
9.490 Kč /
369,00 €
ANO      

Ceník ve formátu PDF ke stažení: Ceník ASHDOWN