VOX - Pedály a efekty - Tone Garage

Tone Garage

VOX Tone Garage Series

Pečlivě vybrané komponenty, spojené v unikátním designu + to nejlepší z analogových efektů. Samostatné obvody zaručují maximální spolehlivost, True bypass design bezchybný zvuk i při vypnutí efektu. Odolná litinová ALU konstrukce, snese i nešetrné zacházení.

Základní filozofií série Tone Garage je dosáhnout jedinečného soundu při současném zachování čistoty původního kytarového zvuku. Všech pět pedálů nabízí široké spektrum různých zvukových textur, od klasických analogových tónů až po ty nejnovější moderní zvuky.
Vnitřní struktura modelů série Tone Garage neobsahuje žádné integrované obvody; naopak zde najdete jen zcela nezávislé součástky, jako jsou tranzistory, rezistory, nebo kondenzátory, a efekty jsou tak vysoce spolehlivé. Výsledkem je pak m.j. excelentní a okamžitá odezva (attack) při každém použití efektů.
Špičkový efekt se nesoustředí jen a pouze na kvalitu zvuků, upravených tímto efektem, ale počítá i s tím, že hráč efekt někdy také vypne. Proto série Tone Garage nabízí „true bypass“ design, což znamená, že při vypnutí efektu není zvuk vaší kytary ani v nejmenším ovlivněn tím, že prochází přes efektové zařízení.
Lampa a další vnitřní obvody jsou navíc částečně viditelné, takže v duchu tradice značky VOX je hraní s efektem zážitek nejen zvukový, ale i vizuální.


ARCHIV PRODUKTŮ