Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Zapomenuté heslo

Produkty

Ashdown

Firmu Ashdown založil v roce 1997 Mark Gooday, který už měl v té době za sebou zkušenosti od jiného významného výrobce basových aparátů v Británii.

S novými nápady se obrátil na své přátele z basového světa, aby mu řekli svůj názor. Mezi tyto přátele lze počítat například Johna Entwistla (The Who), Marka Kinga (Level 42) nebo JJ Burnela (The Stranglers). Inspirován jejich náměty a poznámkami postavil Mark Gooday aparát, ve kterém se rovným dílem snoubil špičkový zvuk, obrovský výkon a dotažený design.

A tak se zrodila série ABM, která nastavila nové standardy ve zvukové flexibilitě, výkonu aparátů i spolehlivosti. První aparáty stavěl Mark Gooday po večerech se svou rodinou v obývacím pokoji a přes den jezdil po prodejcích a umělcích a představoval jim nové aparáty. Netrvalo dlouho a aparáty Ashdown si získaly velké renomé.

Reakce na první ABM byly převážně pozitivní a našly si fanoušky mezi mnoha věhlasnými basisty a často bylo vidět signifikantní VU měřák Ashdown na největších podiích světa. Jedním z prvních fanoušků tohoto aparátu byl i John Entwistle.

Ashdown zůstal věrný svým cílům i poté, co rozšířil svůj produktový katalog. Hráčům všech úrovní nabízí špičkové basové aparáty – začátečníkům, amatérům, poloprofesionálům i největším hvězdám.

Kategorie
Ke stažení