Zapomenuté heslo

Produkty

KORG

Popis
Ke stažení

Dnes a do budoucna - inspirativní nástroje, které dělají hudbu zábavnou.

Od svého založení v roce 1963 bylo cílem Korgu vytvoření nových zážitků v hudbě a vystoupeních. To bylo to, co vedlo k vytvoření prvního japonského, na principu disku založeného bicího automatu Doncamatic, pak k vývoji prvního japonského syntetizátoru a celosvětově první ladičky jehlového typu, po kterých následovalo mnoho unikátních nástrojů, které přinesly užívání si hudebních vystoupení mnoha lidem z celého světa.

Korg je odhodlán pokračovat ve vytváření inovativních a nekompromisních nástrojů, zachovávajících si vysokou kvalitu, která inspiruje profesionálních umělců a tvůrců, přičemž jsou stále dostatečně přístupné pro jakéhokoliv hráče. Hudební nástroje vyráběné Korg jsou odrazem nápadů a hodnot mnoha umělců a uživatele, kteří stále mají rádi produkty Korgu - nyní a do budoucnosti.

Top produkty
Kategorie
PříslušenstvíPracovní staniceAranžéryProdukční nástrojeDigitální pianaPodiové pianaMIDI kontroleryKytarové efektyBasové efektyElektronické bicíBicí automatyOzvučovací systémyMixážní pultyPříslušenství pro ozvučeníDigitální rekordéryAudio převodníkySluchátkaKlávesové stojanyStoličky a laviceStojany pro repro a světlaKlávesové obalyObaly pro ozvučeníPouzdra pro klávesyKufry pro klávesyNapájecí adaptéryMerchandiseSoftwareAnalogové syntezátoryDigitální syntezátoryKlávesové pedályKlávesové ozvučeníOstatní klávesové příslušenstvíChromatické ladičkyKytarové a basové ladičkyMetronomy