Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Zapomenuté heslo

Produkty

MARKBASS

Popis
Ke stažení

Marco DeVirgiliis založil na začátku devadesátých let firmu Parsek. Několik let vylepšoval konstrukce aparátů a posléze začal spolupracovat s firmou Ernie Ball a společně vyvinuli 500 wattovou hlavu s 210 a 212 kabinety pod názvem Audiophile. Aparáty byly basisty velmi dobře přijaty, ale značka existovala jen krátkou dobu a Ernie Ball potom zbývající aparáty prodal pod cenou. V této době začal DeVirgiliis používat neodymiové reproduktory do basových aparátů a začal spolupracovat s italskou firmou B&C Speakers. Reproduktory s neodymiovými magnety – v současnosti snad není firma, která by takové reproduktory nepoužívala – snížily velmi radikálně váhu kabinetů.

Po několikaletém vývoji založil DeVirgiliis v roce 2001 značku Markbass. Značka se proslavila především sérií Little Mark, kterou v současné době reprezentuje 500 wattů silná hlava Little Mark III, která váží pouhých 2,9 kg. Ale Markbass v současné době nabízí daleko víc – pestrou paletu basových zesilovačů, kabinetů, komb a efektů.

Kategorie
BaskytaryBasové efektyBaskytarové snímačeBasové příslušenstvíStruny na baskytaryStruny na kontrabasObaly pro baskytaryObaly na aparátyKytarová kombaNožní přepínače a ovladačeBaskytarová kombaBaskytarové zesilovačeBaskytarové reproboxyPříslušenství pro baskytarové aparátyNástrojové kabelyReproduktorové kabely