Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Zapomenuté heslo

Produkty

Markbass

Popis
Ke stažení

Marco DeVirgiliis založil na začátku devadesátých let firmu Parsek. Několik let vylepšoval konstrukce aparátů a posléze začal spolupracovat s firmou Ernie Ball a společně vyvinuli 500 wattovou hlavu s 210 a 212 kabinety pod názvem Audiophile. Aparáty byly basisty velmi dobře přijaty, ale značka existovala jen krátkou dobu a Ernie Ball potom zbývající aparáty prodal pod cenou. V této době začal DeVirgiliis používat neodymiové reproduktory do basových aparátů a začal spolupracovat s italskou firmou B&C Speakers. Reproduktory s neodymiovými magnety – v současnosti snad není firma, která by takové reproduktory nepoužívala – snížily velmi radikálně váhu kabinetů.

Po několikaletém vývoji založil DeVirgiliis v roce 2001 značku Markbass. Značka se proslavila především sérií Little Mark, kterou v současné době reprezentuje 500 wattů silná hlava Little Mark III, která váží pouhých 2,9 kg. Ale Markbass v současné době nabízí daleko víc – pestrou paletu basových zesilovačů, kabinetů, komb a efektů.

Kategorie
Potažené struny na elektrické kytaryStruny na elektrické kytaryPotažené struny na akustické kytaryStruny na akustické kytaryBaskytaryBaskytarové efektyBaskytarové snímačeBasové příslušenstvíPotažené struny na baskytaryStruny na baskytaryStruny na kontrabasObaly pro baskytaryObaly na aparátyNožní přepínače a ovladačeBaskytarová kombaBaskytarové zesilovačeBaskytarové reproboxyPříslušenství pro baskytarové aparáty4-struné baskytary5-struné baskytaryNástrojové kabelyReproduktorové kabely