Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Zapomenuté heslo

Produkty

Sakae

Od skromných začátků v roce 1925, tedy téměř před sto lety, SAKAE položilo základy nových standardů a nekompromisní kvality v umění výroby bicích nástrojů. Na tento odkaz od roku 2019 navazuje společnost SAKAE OSAKA HERITAGE, neboť je rovněž zastáncem těch nejvyšších standardů kvality a stejné filozofie, vedle klíčových osobností a prvků, díky nimž je Sakae po mnoho lez tak ceněné v bubenickém odvětví.

Filosofie SAKAE je jednoduchá jako koncept, ale je neskutečně obtížné jí dosáhnout – vyrábět co nejlépe znějící bicí nástroje. Proces výroby bicích nástrojů dokonce Shun Tsuji, vývojář SAKAE, označil jako přirozené „sochařství zvuku“. Co je pro bicí SAKAE jedinečné, je to, a zná to každý muzikant, nejen jak bicí znějí samy o sobě, ale jaký mají zvuk s ostatními nástroji a také jak znějí v různém prostředí.

Abychom dosáhli ideálního zvuku, podrobně jsme testovali a hodnotili stovky konstrukcí s rozdílnými kombinacemi tloušťky, hloubky, materiálů a tvarů. Žádaným výsledkem byla úroveň kvality a důrazu na detail ve zvuku, které lze dosáhnout pouze hlubokými vědomostmi o nástroji, dlouhými lety zkušeností a výjimečnou řemeslnou zručností.

Na téhle cestě k dokonalosti nebylo nic ponecháno náhodě. Brali jsme v potaz i tak nejasně polapitelné faktory, jako je směr zvuku, filtrace harmonických tónů a přenos vibrací, abychom dosáhli precizního a nádherného tónu.

Všechny výrobky byly respektovanými umělci pečlivě otestovány v praxi, což SAKAE významně pomohlo dosáhnout toho, co muzikanti chtějí a potřebují, a to se také odrazilo ve výsledných výrobcích. Tyto informace, získané z první ruky od muzikantů pracujících ve studiích a na koncertech, pomohly dosáhnout těch nejlepších výsledků s nejvyšší kvalitou konstrukce a, a to především, neporovnatelným a úžasným zvukem.

Kategorie
Ke stažení